Спа центар Спарадајс 

  Вила и Спа центар Спарадајс се наоѓа на магистралниот пат Охрид-Битола во непосредна близина на автобуската станица.Спа центарот располага  со фитнс центар, затворен базен со џакузи, сауна, парна бања и салон за масажа.

  Истиот објект располага и со апартмани за издавање како двокреветни, трокреветни, и четворокреветни и апартман со дневна соба.Секоја соба има сопствено купатило со туш кабина, клима уред, ТВ со кабловска како и безплатен интернет  низ целиот објект.

 Во рамките на објектот имате кафитериа со летка кујна и тераса.
 Резервации и информации:
 ул. 15-ти Корпус бр. 41- Охрид
 тел. 389 46 611 220
          389 78 302 661